Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
KABELKY
Upřesnit paramtery

Výběr velikosti

Výběr Barvy

Kosmetické taštičky

Žádná žena či dívka se neobejde bez praktické kosmetické taštičky, která se stane útočištěm pro kosmetiku, líčidla nebo jiné drobnosti, jež chtějí mít ženy neustále po ruce. Úkolem kosmetické taštičky je nabídnout dostatek místa pro uložení všeho, co potřebujete mít s sebou na cestách, nebo když jdete do práce či do školy. Vybírat můžete nejen podle velikosti, ale i originálního designu, se kterým hravě vyjádříte svůj styl i bez jediného slova.

Počet na stranu:
11
Kosmetická taštička - Creativ dis 1Q0079
249 Kč
Detail
1 kus zboží

Řasenka se vám zase někam zatoulala, rtěnku nemůžete v kabelce najít a na dovolené až ráno u zrcadla zjistíte, že svůj oblíbený pudr jste v tom shonu prostě přibalit zapomněla? Podobné nepříjemnosti jsou docela běžnou záležitostí. Naštěstí se jim můžete účinně bránit díky pořízení kosmetické taštičky. Pomůže vám doma i na cestách udržet v líčidlech pořádek a mít je pěkně pohromadě. Mimo to, že je praktická, ji oceníte i proto, že je jednoduše krásná. Může být třeba ve vašich oblíbených barvách nebo ladit se stylem koupelny.

Copyright © 2007 - 2018 - Zákaz kopírování obrázků a textů.