Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
DĚTSKÉ OBLEČENÍ
Upřesnit paramtery

Výběr velikosti

Výběr Barvy

Látkové pleny

Mohlo by se zdát, že s nástupem plenek papírových se klasické látkovky dají na ústup. Látkové pleny mají však celou řadu pozitiv, která jim v myslích maminek zajistila doslova renesanci. Mnohá dítka trpí na opruzeniny nebo další nepříjemné kožní problémy. S tím si klasické plenky umí poměrně efektivně poradit. Výhodou je i fakt, že jsou vždy po ruce, nemůže se stát, že doma dojdou a je potřeba vyrazit do obchodu. V konečném důsledku tu máme i výhodou „dvou E“ - tedy ekonomickou a ekologickou.

Počet na stranu:
11
Akce
-5 %
Látkové pleny 10ks 1Y0002
279 Kč 265 Kč
Detail
balení 10 ks
Akce
-5 %
Plena slabá na kočárek 1Y0015
199 Kč 189 Kč
Detail
Pleny 5 ks a 1 slabá

Látkové pleny prostě nesmí chybět. Dnes slouží především jako náhrada bryndáčku, maminky je používají při návštěvě lékaře jako podložku, případně ve slunečných dnech jako stínění na kočárek. Látkové pleny zkrátka nabízí různorodé využití a žádné mamince by neměly chybět po ruce. U nás si můžete vybírat mezi klasickým bílým provedením, tak i mezi látkovými plenami s potiskem. Kvalitní materiál je samozřejmostí a předčí vaše očekávání.

Copyright © 2007 - 2018 - Zákaz kopírování obrázků a textů.