Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
DĚTSKÉ OBLEČENÍ
Upřesnit paramtery

Výběr velikosti

Výběr Barvy

První botičky

Na ty úplně první botičky si bude muset pár měsíců počkat. Zatím totiž ještě nechodí a jen se vozí v kočárku nebo nosí v náručí rodičů. Svoje roztomilé capáčky už ale má. Takovéto botičky nejsou na rozdíl od bot normálních žádným způsobem zpevněné. Jejich funkcí je především ochrana nožičky, a to většinou před prochladnutím, případně miminku zabrání v tom, aby se uhodilo, jakmile začne zkoušet první více či méně koordinované pohyby a bude reagovat na hračky nebo na osoby ve své bezprostřední blízkosti.

Počet na stranu:
0

Když přijde čas na první botičky, je to pro mnoho rodičů jeden z nejdůležitějších milníků v jejich životě. I vy byste pořízení prvních botiček neměli brát na lehkou váhu. Vyberte si u nás roztomilé capáčky pro ještě nechodící miminka - máme první botičky pro malé princezny i chlapečky. Botičky hrají všemi barvami, mají roztomilé motivy a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Vy i vaše malé miminko je budete zbožňovat.

Copyright © 2007 - 2018 - Zákaz kopírování obrázků a textů.