Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
DĚTSKÉ OBLEČENÍ
Upřesnit paramtery

Výběr velikosti

Výběr Barvy

Kojenecké dupačky

Máte-li malé miminko nebo jej teprve čekáte, určitě potřebujete kojenecké dupačky. Ty můžeme s klidným srdcem zařadit mezi základní výbavičku, která by neměla chybět žádné mamince. A miminku už vůbec ne! Proto se podívejte na námi nabízené kojenecké dupačky, které pro vás máme v mnoha barvičkách i roztomilých dětských motivech. Jsme si jistí, že si dokážete vybrat.

Počet na stranu:
11
Akce
-36 %
Kojenecká výbavička 1M2346
389 Kč 249 Kč
Detail
50
56
62
68
74
Akce
-5 %
Dupačky 1M0811
155 Kč 147 Kč
Detail
56
62

Kojenecké dupačky patří mnohdy k tomu prvnímu, co maminka do výbavičky začne nakupovat. Jedná se o pohodlné oblečení, které se nevyhrnuje, takže miminku není zima. Současně jej můžete v případě potřeby z dupaček snadno svléknout, což bude při nutnosti dítko přebalovat poměrně častý úkon. Zpravidla se tento typ oblečení vyrábí z bavlny, aby byl zajištěn dostatečný komfort při nošení. A v oblečku s roztomilým potiskem bude navíc vaše miminko doslova k pomazlení.

Copyright © 2007 - 2018 - Zákaz kopírování obrázků a textů.