Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
DĚTSKÉ OBLEČENÍ
Upřesnit paramtery

Výběr velikosti

Výběr Barvy

Dětské punčocháče

Určitě jste i vy jako děti nosily dětské punčocháče, které jsou oblíbené i v současné době. Pro mnoho rodičů se jedná o nepostradatelný kousek dětského šatníku, protože jsou praktické a hravě nahradí jak ponožky, tak i tepláčky. Máme pro vás různorodé dětské punčocháče určené jak pro malé raubíře, tak i pro roztomilé princezny. Punčocháče lze doma nosit místo tepláků, vhodné jsou v zimě pod kalhoty nebo kombinézu, aby dítěti nebyla zima.

Počet na stranu:
0

Každá máma ví, že obyčejná rýma dokáže ochromit chod celé rodiny. Alespoň pokud se týká dětí. Aby děti nenastydly, měly by nosit v průběhu podzimního a zimního období punčocháče. Dětské punčocháče se už dávno nevyrábějí jen v jediném univerzálním odstínu, který si řada dospělých určitě pamatuje. Pestré barvy i vzory zaručují, že děti se do nich budou oblékat s nadšením. Typicky se pro výrobu používá bavlna nebo směs přírodních a umělých vláken, jsou tak i velmi pohodlné.

Copyright © 2007 - 2018 - Zákaz kopírování obrázků a textů.