Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
DĚTSKÉ OBLEČENÍ
Upřesnit paramtery

Výběr velikosti

Výběr Barvy

Bundy, mikiny, kombinézy

Nastává chladnější počasí a doma už bylo nakresleno a vyrobeno vše, co být nakresleno a vyrobeno mohlo? A děti se už taaak moc nudí. Zkrátka je potřeba i vzdor nepřízni přírody vyrazit za zábavou alespoň na pár minut ven. Když se ale podíváte do sortimentu bund, mikin a kombinéz, zima si na vás nepřijde a budete si moci s dětmi užít dokonce i hrátky na sněhu. Unavení, ale spokojení se vrátí všichni, mrazivou pohodu si vychutnají i rodiče.

Počet na stranu:
11
Akce
-5 %
Kabátek, chlup 1M0392
336 Kč 319 Kč
Detail
74
80

Když je venku nepříznivé počasí, prší a je zima, nepouštějte dítko ven bez kvalitní bundy, která mu dokáže zajistit to největší pohodlí. Nabízíme bundy pro kluky i holky, hrající všemi barvami, takže určitě najdete takovou, která vaše dítě zaujme. Dáváte-li přednost kompletu, pak si prohlédněte naše kombinézy, které jsou praktické na oblékání a nehrozí u nich, že by dětem táhlo na záda. Nezapomínejte ani na mikiny, které v zimě slouží jako druhá vrstva a na jaře či na podzim je lze v přívětivém počasí brát i jako svrchní vrstvu.

Copyright © 2007 - 2018 - Zákaz kopírování obrázků a textů.